ΤΟ ΑΡΧΑΙΟ ΘΕΑΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΖΩΝΤΑΝΕΨΕΙ ----------- ">ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: stratosetoloakarnania@gmail.com

powered by Agones.gr (Στοίχημα)

16/10/12

ΒΙΝΤΕΟ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 2-0

Νικηφόρα συνέχισε την πορεία του ο Πανοχθιακός για τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι. Κέρδισε με 2-0 την αξιόμαχη ομάδα του Εμπεσού.

Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ
στο 3' λεπτό Ο ΜΠΙΡΚΟΣ ΕΚΤΕΛΕΙ ΤΟ ΚΟΡΝΕΡ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΑΛΙΑ Ο ΖΩΗΣ Η ΜΠΑΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΟΥΤ

Στο 5' λεπτό Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΚΡΑΚΟΣ ΕΚΤΕΛΕΙ ΦΑΟΥΛ ΑΠΕΚΡΟΥΕΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΜΠΕΣΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ.

Στο 25' λεπτο Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΚΡΑΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΣΟΥΤ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΟΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ΕΜΠΕΣΣΟΥ, ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΎΕΤΑΙ ΤΗΝ ΦΑΣΗ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΟΥΤ ΑΝΑΤΡΈΠΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ, ΤΟ ΕΚΤΕΛΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 1-0.

Β' ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Στο Β' Ημίχρονο και οι δυο ομάδες κυνηγούσαν το γκολ αλλά ο αγωνιστικός χώρος είχε γίνει πολύ βαρύς λόγω της συνεχόμενης βροχής.

Στο 47' λεπτο Ο ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΤΟΥ ΕΜΠΕΣΟΥ ΠΑΣΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΣΟΥΤ ΚΑΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΣΙΜΟΣ ΑΠΕΚΡΟΥΕΙ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΚΟΡΝΕΡ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ

Στο 50' λεπτό ο ΣΟΥΡΟΒΕΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΣΟΥΤ Η ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΛΙΓΟ ΑΟΥΤ.

Στο 61' λεπτό Ο ΣΟΥΡΟΒΕΛΗΣ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΔΙΑΓΩΝΙΟ ΣΟΥΤ ΕΚΕΙ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΠΛΑΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2-0