ΤΟ ΑΡΧΑΙΟ ΘΕΑΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΖΩΝΤΑΝΕΨΕΙ ----------- ">ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: stratosetoloakarnania@gmail.com

powered by Agones.gr (Στοίχημα)

27/9/10

SUPER LEAGUE ΕΡΧΟΝΤΑΙ

Επίδειξη ισχύος έκανε ο Παναιτωλικός και μπροστά σε 7.000 οπαδούς του, έκανε το τρία στα τρία, νικώντας με 2-0 τον Λεβαδειακό, που από την πλευρά του, παραμένει χωρίς βαθμό...
Πραγματικά εντυπωσιακή η ομάδα του Αγρινίου, δεν άφησε κανένα περιθώριο αμφισβήτησης της κυριαρχίας της μέσα στον αγωνιστικό χώρο και στο 30ό λεπτό είδε την υπεροχή της να καρποφορεί, όταν ο Καραμαλίκης έγραψε το 1-0 μετά από ασίστ του Χάρη Παππά. Οι γηπεδούχοι ζήτησαν και πέναλτι στο 42ο λεπτό σε ανατροπή του Θεοδωρίδη, με τον διαιτητή Τοπούζη να δείχνει να συνεχιστεί το ματς, ενώ στο β΄ημίχρονο η εικόνα του παιχνιδιού δεν άλλαξε. Ο Λεβαδειακός βελτιώθηκε μεν, αλλά δεν κατόρθωσε να δημιουργήσει σοβαρούς κινδύνους, ενώ ο Καούνος ήταν αυτός που έγραψε το 2-0 στο 77' και χάρισε έτσι ένα ακόμη τρίποντο στα "καναρίνια" που μαζί με τον ΠΑΣ έχουν κάνει το τρία στα τρία και φιγουράρουν στην πρώτη θέση.